Дорогі посестри, подруги, колежанки!
Ви вдома, поїхали в іншу умовно безпечнішу область України чи знайшли прихисток за кордоном – це звернення до вас.
З початком повномасштабного вторгнення 24 лютого ми зіткнулися з різними бідами, більшість з яких важко було навіть уявити, а тим більше – винести. Сексуалізоване насильство пов’язане з конфліктом (СНПК – використовується таке скорочення) є одним із таких жахів.
Сексуальне насильство є особливо огидною формою насильства. Це зґвалтування та будь-який інший напад сексуалізованого характеру, вчинений стосовно жінок і дівчат, чоловіків і хлопців. Воно тягне важкі фізичні та психологічні наслідки для постраждалих, свідків, а також справляє глибокий дестабілізуючий вплив на громади та населення в цілому. Жінки та дівчата більше за інших страждають від сексуалізованого насильства в умовах конфлікту.
Наша громадська організація Інформаційно-консультативний жіночий центр 27 років працює над викоріненням всіх форм дискримінації і насильства проти жінок і чоловіків, хлопців і дівчат.
Міркуючи над тим, що ми можемо зробити як для постраждалих від СНПК, так і для суспільства в цілому, вирішили, що маємо продовжувати робити те, що вміємо найкраще. Це робота з підвищення внутрішнього потенціалу жінок і дівчат за допомогою тренінгів і консультацій, програм допомоги і наставництва.
Більше про нашу роботу ви можете почитати на сайті http://wicc.net.ua.
Ми плануємо підготувати групу жінок, які бажають знайти в собі сили подолати відчуття безпорадності і пригніченості, безсилля і образи, а також спробувати допомогти це зробити іншим постраждалим від таких знущань.
Ми запрошуємо до співпраці жінок, які постраждали від СНПК під час агресії рф чи у мирний час. Ми плануємо провести кілька зустрічей, між якими вам буде надаватися підтримка, допомога та консультації.
Для звернень і запитань наша електронна адреса: info@wicc.net.ua
Ви також можете нам подзвонити +38 098 693-02-20
Якщо ви знаєте таких жінок, ми будемо вдячні, якщо передасте їм наше послання і контакти для звернення.
Сексуальне насильство – зброя війни. Постраждалі – поранені героїні і герої.
Допоможемо собі – підтримаємо інших.