Контрольний список для аналізу планів відновлення

07.03.2024

Аналітичний центр ІКЖЦ розробив контрольний списк питань для проведення аналізу планів відновлення на відповідність рівним правам та можливостям жінок і чоловіків.

Для цього було проведено такий аналіз планів відновдення Київської області та міста Сєверодонецьк.

Пропонуємо познаймитися з матеріалами та закликаємо до зворотнього звʼязку, якщо у вас є ідеї та кометарі - info@wicc.net.ua.

Читати чи скачати матеріали ви можете натиснувши на назву документу.

Аналіз плану відновлення Київської області на відповідність рівним правам та можливостям жінок і чоловіків (контрольний список)

Аналіз  плану комплексного відновлення території Сєверодонецької міської територіальної громади на відповідність рівним правам та можливостям жінок і чоловіків (контрольний список)

Аналіз плану комплексного відновлення території ______________ територіальної громади (області) на відповідність рівним правам і можливостям жінок і чоловіків (контрольний список)

Супровідна записка до аналізу планів відновлення

---------

Матеріал виготовлено Інформаційно-консультативним жіночим центром (далі - ІКЖЦ) завдяки фінансовій підтримці Уряду Великої Британії в межах проєкту «Жінки. Мир. Безпека»: відповіді на виклики війни», який виконується Українським Жіночим Фондом у партнерстві з ГО «Ла Страда - Україна», Асоціацією жінок-юристок України «Юрфем», Інформаційно-консультаційним жіночим центром, Українською фундацією громадського здоров’я та Центром «Жіночі перспективи» за сприяння Офісу Віцепрем’єр-міністерки з питань європейської та євроатлантичної інтеграції та Апарату Урядової уповноваженої з питань ґендерної політики. Відповідальність за зміст матеріалу несе ІКЖЦ.