18 березня 2022 - приміські

17.03.2022

Південно-Західна залізниця

Курсуватимуть приміські поїзди за напрямками: 

  1. Жмеринка – Козятин – Жмеринка,

  2. Жмеринка – Рахни – Жмеринка,

  3. Жмеринка – Вапнярка – Жмеринка,

  4. Жмеринка – Могилів-Подільський – Жмеринка,

  5. Жмеринка – Гречани – Жмеринка,

  6. Хмельницький – Підволочиськ – Хмельницький,

  7. Шепетівка – Коростень – Шепетівка,

  8. Хмельницький – Кам’янець-Подільський – Хмельницький,

  9. Київ – Гребінка – Київ,

  10. Київ – Яготин – Київ,

  11. Фастів – Київ – Фастів,

  12. Біла Церква – Київ – Біла Церква,

  13. Коростень – Житомир – Коростень,

  14. Коростень – Вінниця – Коростень,

  15. Київ-Волинський – Бровари,

  16. Борщагівка-Техн. – Бровари,

  17. Київ – Бровари – Київ,

  18. Гребінка – Борщагівка-Техн.,

  19. Мотовилівка – Фастів,

  20. Київ – Баришівка – Київ,

  21. Київ – Житомир – Київ.

Також курсуватимуть приміські поїзди між населеними пунктами Козятин, Бердичів, Шепетівка, на дільниці Козятин – Фастів між населеними пунктами Козятин, Фастів та Київ, на дільниці Фастів – Миронівка між населеними пунктами Фастів, Миронівка та Київ (також Київ – Роток та Біла Церква – Київ з понеділка по п’ятницю), на дільниці Шепетівка – Здолбунів між населеними пунктами Шепетівка, Здолбунів, Рівне та Могиляни. Також курсуватимуть приміські поїзди Козятин – Жашків – Козятин та Погребище – Козятин – Погребище. 

Придніпровська залізниця

Курсуватимуть приміські поїзди за напрямками: 

  1. Алімово – Канцерівка – Алімово,

  2. Дніпро – Кам’янське – Дніпро,

  3. Дніпро – П’ятихатки – Дніпро,

  4. П’ятихатки – Кривий Ріг – П’ятихатки,

  5. Кривий Ріг – Апостолове – Кривий Ріг,

  6. Пятихатки – Тимкове – Пятихатки, 

  7. Кривий Ріг-Сорт – Кривий Ріг-Гол – Кривий Ріг-Сорт, 

  8. Дніпро – Кривий Ріг – Дніпро,

  9. П’ятихатки – Рокувата – П’ятихатки,

  10. Дніпро – Чаплине – Дніпро,

  11. Чаплине – Синельникове,

  12. Дніпро – Межова – Дніпро,

  13. Чаплине – Межова – Чаплине,

  14. Дніпро – Авдіївка – Дніпро,

  15. Дніпро – Лозова – Дніпро,

  16. Лозова – Синельникове,

  17. Синельникове – Дніпро,

  18. Дніпро – Запоріжжя,

  19. Красноград – Дніпро – Красноград

  20. Апостолове – Дніпро-Лоцманське – Апостолове,

  21. П’ятихатки – Терни – П’ятихатки,

  22. П’ятихатки – Червоний Шахтар – П’ятихатки,

  23. Кривий Ріг – Інгулець – Кривий Ріг,

  24. Нікополь – Кривий Ріг – Нікополь,

  25. Нікополь – Тимкове – Нікополь,

  26. Нікополь – Запоріжжя – Нікополь,

  27. Марганець – Нікополь,

  28. Запоріжжя-2 – Синельниково – Запоріжжя-2.

Львівська залізниця

Курсуватимуть приміські поїзди за напрямками: 

  1. Львів – Трускавець – Львів,

  2. Львів – Сянки – Львів,

  3. Львів – Ужгород – Львів,

  4. Ходорів – Стрий – Ходорів,

  5. Мостиська – Львів – Мостиська,

  6. Львів – Мостиська – Держкордон,

  7. Львів – Шкло – Львів,

  8. Стрий – Самбір – Стрий,

  9. Стрий – Львів,

  10. Львів – Лавочне – Львів,

  11. Львів – Мукачево,

  12. Мукачево – Стрий,

  13. Лавочне – Мукачево – Лавочне,

  14. Мукачево – Ужгород – Сянки та зворотно,

  15. Рава-Руська – Львів – Рава-Руська,

  16. Стоянів – Львів – Стоянів,

  17. Сокаль – Львів – Сокаль,

  18. Львів – Ходорів – Львів,

  19. Ланівці – Тернопіль – Ланівці,

  20. Заліщики – Тернопіль – Заліщики,

  21. Ходорів (Підвисоке) – Тернопіль – Ходорів (Підвисоке),

  22. Ковель – Ізов – Червоноград та зворотно,

  23. Ківерці – Стоянів – Ківерці,

  24. Ківерці – Радехів – Ківерці,

  25. Злочів – Львів – Злочів,

  26. Тернопіль – Львів – Тернопіль,

  27. Тернопіль – Красне – Тернопіль,

  28. Рівне – Здолбунів – Львів та зворотно,

  29. Львів – Здолбунів – Львів,

  30. Підволочиськ – Тернопіль – Підволочиськ,

  31. Красне – Тернопіль,

  32. Сарни – Ковель – Сарни,

  33. Сарни – Здолбунів – Сарни,

  34. Здолбунів – Луцьк – Ковель та зворотно,

  35. Ковель – Ягодин – Ковель,

  36. Здолбунів – Красне,

  37. Красне – Рівне – Здолбунів,

  38. Івано-Франківськ – Ворохта – Івано-Франківськ,

  39. Івано-Франківськ – Ходорів – Івано-Франківськ,

  40. Івано-Франківськ – Стрий – Івано-Франківськ,

  41. Івано-Франківськ – Коломия – Івано-Франківськ,

  42. Коломия – Рахів – Коломия,

  43. Заліщики – Коломия – Заліщики,

  44. Чернівці – Коломия,

  45. Дяково – Королево – Солотвино-1,

  46. Солотвино-1 – Королево,

  47. Королево – Батьово – Королево,

  48. Чоп – Королево,

  49. Львів – Ужгород – Львів,

  50. Львів – Перемишль – Львів,

  51. Львів – Чоп – Львів,

  52. Львів – Хелм – Львів,

  53. Львів – Чернівці – Львів.

Південна залізниця

Курсуватимуть приміські поїзди за напрямками: 

  1. Полтава – Крюків – Полтава,

  2. Полтава – Огульці – Полтава,

  3. Полтава – Лозова – Полтава,

  4. Полтава – Кременчук – Полтава,

  5. Полтава – Ромодан – Полтава,

  6. Полтава – Кобеляки – Полтава,

  7. Харків-Пасажирський – Огульці – Харків-Пасажирський,

  8. Харків-Пасажирський – Мерчик – Харків-Пасажирський,

  9. Мерчик – Люботин,

  10. Люботин – Харків-Пасажирський,

  11. Огульці – Люботин,

  12. Харків-Пасажирський – Красноград – Харків-Пасажирський,

  13. Харків-Пасажирський – Лозова – Харків-Пасажирський,

  14. Харків-Пасажирський – Зміїв – Харків-Пасажирський.

Донецька залізниця

Курсуватимуть приміські поїзди за напрямками:

  1. Лиман – Святогірськ – Лиман,

  2. Слов‘янськ – Костянтинівка,

  3. Костянтинівка – Лозова,

  4. Лозова – Слов‘янськ,

  5. Слов‘янськ – Язикове,

  6. Язикове – Костянтинівка,

  7. Костянтинівка – Гаврилівка,

  8. Гаврилівка – Слов‘янськ,

  9. Слов‘янськ – Лиман – Слов‘янськ,

  10. Покровськ – Чаплине – Покровськ,

  11. Лиман – Лозова – Слов’янськ,

  12. Шевченко – Лиман -Шевченко.

Одеська залізниця

Курсуватимуть приміські поїзди за напрямками:

  1. Христинівка – Черкаси – Христинівка (по понеділках, середах та п‘ятницях),

  2. Христинівка – Вапнярка – Христинівка,

  3. Гайворон – Вінниця – Гайворон,

  4. Гайворон – Рудниця – Гайворон,

  5. Т. Шевченко – Гребінка – Т. Шевченко (по вівторках та четвергах),

  6. Т. Шевченко – Христинівка – Т. Шевченко,

  7. Черкаси – Т. Шевченко – Черкаси (по непарних),

  8. Миронівка – Знам‘янка – Миронівка,

  9. Т. Шевченко – Висіка – Т. Шевченко,

  10. Одеса – Вапнярка – Одеса,

  11. Одеса – Балта – Одеса,

  12. Одеса – Роздільна – Одеса,

  13. Одеса – Мигаєве,

  14. Одеса – Колосівка – Одеса,

  15. Знам’янка – Цвіткове – Знам’янка,

  16. Миронівка – Цвіткове – Миронівка,

  17. Знам’янка – П’ятихатки – Знам’янка,

  18. Помічна – Знам’янка – Помічна.